STRONA W LIKWIDACJI. Od dnia 14 kwietnia 2018 r. kalendarz wydarzeń nie będzie aktualizowany.

Wystawa malarstwa Anny Misiaszek

Wystawa malarstwa Anny Misiaszek, architekta urbanisty, maratonki, od niedawna zagorzałej perkusistki, pasjonatki wszelkich form aktywności artystycznej.

Plakat: Wystawa malarstwa Anny Misiaszek

-Malarstwem zajmuję się od kiedy pamiętam. Na początku płótna stanowiły zaparowane szyby, ściany i tony papieru w kozielskim mieszkaniu rodziców. Później swoje pasję mogłam rozwijać w szkołach oraz kółku plastycznym w kędzierzyńskim MOK - u, prowadzonym przez Panią Anię Florczak. Przez rok studiowałam w opolskim Instytucie Sztuki, gdzie pod okiem niesamowitej kadry na czele z profesorem Aleksandrem Dymitrowiczem dalej doskonaliłamumiejętności. Dalsze poszukiwania swojej drogi zaowocowały rozpoczęciem studiów na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej i przeprowadzką do nowego miasta.W Poznaniu poświęciłam się tworzeniu wielkogabarytowej sztuki budynków i miast.

"Wyraj", jako słowiańska kraina rozstania, powrotu i szczęścia stanowi swego rodzaju zwieńczenie mojej artystycznej działalności oraz przeżyć na przestrzeni ostatnich lat. Coś się kończy, coś się zaczyna...

Dodaj swój komentarz:


Twoje imię lub nick:

data wydarzenia

Zakończone

od 13 do 30 kwietnia 2018

miejsce

Dom Kultury Koźle

47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Skarbowa 10
tel. (77) 482 34 69
tel/fax. (77) 482 35 69
e-mail: dkkozle@tlen.pl
www.mok.com.pl

szybki link