Koncert Julia Kania Quartet

Koncert Julia Kania Quartet - muzyka zespołu to autorskie kompozycje wymykające się z ram powszechnie rozumianej muzyki jazzowej, czerpiące jednocześnie z całej gamy jej bogactw.

Plakat: Koncert Julia Kania Quartet

***

Muzyka zespołu to autorskie kompozycje wymykające się z ram powszechnie rozumianej muzyki jazzowej, czerpiące jednocześnie z całej gamy jej bogactw. W utworach, obok kluczowej roli tekstów, najważniejszym czynnikiem jest dla muzyków brzmienie. Oszczędność w środkach, powściągliwe zabiegi melodyczno-harmoniczne pozwalają słuchaczowi prowadzić się torem opowiadanych historii zostawiając przestrzeń do własnej interpretacji.

Członkowie zespołu to znani muzycy jazzowi młodego pokolenia, licznie nagradzani na festiwalach i konkursach zarówno w kraju jak i za granicą. Zespół powstał wiosną 2016 roku i od tego czasu czynnie koncertuje w wielu klubach na terenie Polski, m.in. Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej, Harris Piano Jazz Bar w Krakowie czy 12on14 Jazz Club w Warszawie. Jesienią 2016 roku zespół został wyróżniony Nagrodą Specjalną podczas XV Międzynarodowego Konkursu Krokus Jazz Festiwal.

Julia Kania - wokal, kompozycje, teksty
Adam Tadel - kontrabas
Kajetan Borowski - fortepian
Piotr Budniak - perkusja

Koncert 25 listopada o godz.20:00 klub Kameleon
Wstęp: 25 zł (bilety dostępne w klubie od 1 listopada )
rezerwacja miejsc pod num. tel. 664298429

Dodaj swój komentarz:


Twoje imię lub nick:

data wydarzenia

Zakończone

sobota, 25 listopada 2017, 20:00

miejsce

Kameleon Jazz Club

Gliwicka 41
47-223 Kędzierzyn-Koźle
tel. +48 512 929 605
facebook.com/kameleon.jazz.club

szybki link