wszystkie
wszystkie (281)
elektronika
elektronika (3)
motoryzacja
motoryzacja (5)
nieruchomości
nieruchomości (62)
dom i ogród
dom i ogród (4)
praca
praca (190)
nauka
nauka (3)
usługi
usługi (11)
inne
inne (3)

Tokarz - frezer

dodane 6 listopada 2017, 15:30

Numer oferty: StPr/17/2483

Nazwa stanowiska: TOKARZ - FREZER
Kod zawodu: Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-225 Kędzierzyn-Koźle, SZKOLNA 15
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk brak lub niepłene podstawowe , doświadczenie w zawodzie tokarz, znajomość rysunku technicznego Praca pn-pt 7-15. soboty sporadycznie Jeśli osoba się sprawdzi kolejna umowa na czas określony, a później na nieokreślony
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: Toczenie elementów stalowych, szlifowanie, ostrzenie noży tokarskich
Nazwa pracodawcy: INSBUD SP. Z O.O.

Jolanta Kowalska, tel: 77 488 68 46, e-mail: zup_insbud@interia.pl