wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Sprzedawca - magazynier

dodane 6 grudnia 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/2395

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER
Kod zawodu: Magazynier
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, GRUNWALDZKA 41
Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wyk. zawodowe, znajomość obsługi komputera, Internetu, pakietu Ms Office, mile widziani absolwenci szkoły średniej lub studenci zaoczni. Praca pon.-pt. 8:00-16:00. Pierwsza umowa na rok kolejna na czas nieokreślony.
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty ul. Grunwaldzka 41, 47-220 Kędzierzyn-Koźle - OBOWIĄZKOWO CV telefoniczny i e-mail Dobry system premiowania zależny od wyników pracy
Zakres obowiązków: Hurtowni tworzyw sztucznych i folii Zakres obowiązków: wydawanie i przyjmowanie towaru, sprzedaż, utrzymywanie stanów magazynowych, relacje z klientami, obsługa komputera inne zadania zlecone przez przełożonego
Nazwa pracodawcy: PUH WAMAR WALDEMAR ŚCIESIŃSKI

Wojtek Kwiecień, tel: 696 099 117, e-mail: kedzierzyn-kozle@wamar.eu