wszystkie
wszystkie (68)
motoryzacja
motoryzacja (0)
praca
praca (66)
usługi
usługi (2)
inne
inne (0)

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

dodane 13 września 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/1913

Nazwa stanowiska: SPECJALISTA DS. KADROWO-KSIĘGOWYCH
Kod zawodu: Specjalista do spraw kadr
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar czasu pracy: Pół etatu
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-232 Kędzierzyn-Koźle, MIESZKA I 4
Preferowany poziom wykształcenia: wyższe
Inne wymagania: wyk. wyższe odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na ww. stanowisku pracy, 4 lata doświadczenia, mile widziany staż pracy w jednostce budżetowej, znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, prawa zamówień publicznych, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych, przepisów o samorządzie gminnym, o pomocy społecznej oraz prawa pracy, praca na 1/2 etatu od pon-pt w godz. 7-16 (godziny do ustalenia)
Wymagane dokumenty: CV
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw kadrowych, pracowniczych zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników, spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych, prowadzenie i obsługa sekretariatu, nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i stosowanie Instrukcji Kancelaryjnej oraz Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt, księgowanie na kontach zgodnie z polityką rachunkowości.
Nazwa pracodawcy: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY "PROMYCZEK"

PAULINA BĄK, tel: 668310046, e-mail: promycze@poczta.onet.pl