wszystkie
wszystkie (276)
elektronika
elektronika (5)
nieruchomości
nieruchomości (4)
dom i ogród
dom i ogród (6)
praca
praca (239)
nauka
nauka (4)
usługi
usługi (13)
inne
inne (4)

Samodzielny księgowy

dodane 20 marca 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/0702

Nazwa stanowiska: SAMODZIELNY KSIĘGOWY
Kod zawodu: Księgowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-225 Kędzierzyn-Koźle, SZKOLNA 15B
Preferowany poziom wykształcenia: średnie zawodowe, typ wykształcenia: ekonomiczne
Inne wymagania: wyk. średnie lub wyższe z zakresu rachunkowości, doświadczenie: 5 lat w zawodzie. Praca pn-pt w godzinach 7-15 lub 8-16. Możliwość zatrudniena na dłuższy okres.
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami w systemie ERP. Prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VAT. Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb sprawozdawczości podatkowej i finansowej. Księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych. Rozliczanie kosztów i przychodów międzyokresowych. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym.
Nazwa pracodawcy: SOLVECO SPÓŁKA AKCYJNA

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Iwona Kozak, tel: 509 677 527, e-mail: ikozak@solveco.pl