wszystkie
wszystkie (307)
elektronika
elektronika (3)
motoryzacja
motoryzacja (0)
nieruchomości
nieruchomości (65)
praca
praca (214)
nauka
nauka (5)
usługi
usługi (14)
inne
inne (6)

Pracownik obsługi klienta-kasjer/sprzedawca

dodane 4 grudnia 2017, 10:00

Numer oferty: StPr/17/2688

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA-KASJER/SPRZEDAWCA
Kod zawodu: Sprzedawca w stacji paliw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar czasu pracy: Inny
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: 47-232 Kędzierzyn-Koźle, AL JANA PAWŁA II 47
Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Praca po 12 godz.na dobę - według grafiku ustalonego na miesiąc z góry (15 zmian w miesiącu) Miiejsce wykonywania pracy: stacja paliw PKN ORLEN al. Jana Pawła II, 47-232 Kędzierzyn-Koźle Wynagrodzenie 2000 + premia KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty
Zakres obowiązków: Obsługa klienta przy kasie i bistro, dbanie o czystość i porządek, komunikacja aktualnych promocji porduktowych, pozytywne podejście do klienta Pracodawca oferuje: elastyczne godziny pracy, zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN, pracę na nowoczesnej stacji paliw, pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju, rabat na zakupy na stacjach ORLEN, specjalną ofertę telefonii komórkowej dla Ciebie i rodziny, przejrzystą ściężkę awansu, dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw
Nazwa pracodawcy: FAIT NIKODEM

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Nikodem Fait, tel: 721 154 932