wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Pracownik biurowy

dodane 6 grudnia 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/2410

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWY
Kod zawodu: Technik prac biurowych
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-208 Większyce, OPOLSKA 19
Preferowany poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wyk. średnie, mile widziane ekonomiczne mile widziana znajomość języka niemieckiego biegła znajomość komputera WORD, EXEL samodzielność, zdyscyplinowanie, dokładność, punktualność, uczciwość, dynamika w działaniu, samodzielność Praca pon-pt 8-16
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: pisanie na komputerze, prowadzenie kasy, przyjmowanie, ewidencjonowanie i przekazywanie poczty do właściwych działów oraz ewidencjonowanie i przygotowywanie poczty do wysyłki pocztą. Sortowanie, układanie dowodów księgowych i sprawdzanie ich pod względem formalno rachunkowym Wprowadzania do systemu dowodów finansowych
Nazwa pracodawcy: WENO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ TECHNIKA MOCOWAŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Maria Szlachetko, tel: 774061680, e-mail: info@weno.net.pl