wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Pracownik biurowo-produkcyjny

dodane 5 grudnia 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2408

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWO-PRODUKCYJNY
Kod zawodu: Technik prac biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-280 Chrósty, GŁÓWNA 37
Preferowany poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wyk. śrdnie, obowiązkowo podstawowa znajomość j. niemieckiego Praca pon - pt 8-16. Inne godziny pracy również możliwe po wcześniejszym ustaleniu z przełożonym Umowa na zastępstwo min. do 31-03-2020. Pełny wymiar czasu pracy.
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu, przygotowywanie wysyłek, kontakt telefoniczny w języku niemieckim z Zarządem, wykonywanie prostych pracy produkcyjnych tj. wkręcanie/wykręcanie śrubek.
Nazwa pracodawcy: "SIRAH POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Klaudia Szydłowska, tel: 774874163, e-mail: klaudia.szydlowska@sirah.pl