wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Pomoc kuchenna

dodane 30 listopada 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/2374

Nazwa stanowiska: POMOC KUCHENNA
Kod zawodu: Pomoc kuchenna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-230 Kędzierzyn-Koźle, SŁAWIĘCICKA 79
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. brak, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca: ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle - dzielnica Sławięcice Praca 9-17 lub 8-16, pracodawca zapewnia wyżywienie
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. i osobisty
Zakres obowiązków: Pomoc na kuchni np.: obróbka wstępna warzyw, przygotowywanie posiłków, mycie naczyń, sprzątanie, inne zadania zlecone przez pracodawcę
Nazwa pracodawcy: HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI i PRZEMYSŁOWYMI . MAŁA i DUŻA GASTRONOMIA Halina Jaremko

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Arkadiusz Jaremko, tel: 504 157 345