wszystkie
wszystkie (289)
elektronika
elektronika (1)
nieruchomości
nieruchomości (63)
dom i ogród
dom i ogród (2)
moda
moda (1)
praca
praca (180)
nauka
nauka (28)
usługi
usługi (11)
inne
inne (2)

Pielęgniarz / pielęgniarka

dodane 14 lipca 2017, 15:30

Numer oferty: StPr/17/1532

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA
Kod zawodu: Pielęgniarka
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, RACŁAWICKA 10
Preferowany poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Inne wymagania: Prawo wykonywania zawodu pielęgniarka, pełna zdolność do czynności prawnych, pełnia praw publicznych, brak skazania prawomocym wyrokiem sądu. Praca pn-pt 12-18
Wymagane dokumenty: Podanie ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat sie ubiega. CV i list motywacyjny. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o przyjęcie. Kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i posiadane kwalifikacje specjalistyczne. Kopia prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.
Zakres obowiązków: Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Nazwa pracodawcy: ARESZT ŚLEDCZY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Sylwia Nozdryn-Płotnicka