wszystkie
wszystkie (307)
elektronika
elektronika (3)
motoryzacja
motoryzacja (0)
nieruchomości
nieruchomości (65)
praca
praca (214)
nauka
nauka (5)
usługi
usługi (14)
inne
inne (6)

Operator prasy krawędzowej cnc

dodane 24 listopada 2017, 15:30

Numer oferty: StPr/17/2647

Nazwa stanowiska: OPERATOR PRASY KRAWĘDZOWEJ CNC
Kod zawodu: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 44-100 Gliwice, Gliwice
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. brak lub niepełne podstawowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, poszukujemy pracowników z różnym doświadczeniem pracy przy konstrukcjach stalowych Praca na II zmiany: 6-14. 14-22 Kolejan umowa na czas nieokreślony
Wymagane dokumenty: brak
Zakres obowiązków: obsługa prasy krawędzowej, dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz ład i porządek w miejscu pracy
Nazwa pracodawcy: ScreenLED ANNA ŚWIERCZEWSKA

Robert Rutkowski, tel: 604 110 278, e-mail: eurocomp888@gmail.com