wszystkie
wszystkie (127)
praca
praca (119)
usługi
usługi (5)
inne
inne (2)

Operator maszyn

dodane 11 października 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2104

Nazwa stanowiska: OPERATOR MASZYN
Kod zawodu: Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 47-225 Kędzierzyn-Koźle, Przyjaźni 47A
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zawodzie Miejsce pracy: ul. Przyjaźni 47a, Kędzierzyn - Koźle, od pon-sob. w godz. od 6-14, 14-22, 22-6
Wymagane dokumenty: CV
Zakres obowiązków: organizowanie i obsługiwanie stanowiska pracy; zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną i rysunkami technicznymi; zakładanie i ustawianie narzędzi na maszynie, nastawianie parametrów pracy obrabiarek, ustawianie i mocowanie obrabianych elementów, uruchamianie i zatrzymywanie maszyn;
Nazwa pracodawcy: IC Idea Complex Sp. z o.o.

Kamil Stankowski, tel: 500669020, e-mail: k.stankowski@ideacomplex.eu