wszystkie
wszystkie (276)
elektronika
elektronika (5)
nieruchomości
nieruchomości (4)
dom i ogród
dom i ogród (6)
praca
praca (239)
nauka
nauka (4)
usługi
usługi (13)
inne
inne (4)

Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

dodane 8 lutego 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/0371

Nazwa stanowiska: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH
Kod zawodu: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 47-225 Kędzierzyn-Koźle, SZKOLNA 15
Preferowany poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wyk. średnie, dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym. Praca w systemie III zmianowym 6-14, 14-22, 22-6 Miejsce pracy: MAGNA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn odlewniczych, oczyszczanie detali zgodnie z zadanymi instrukcjami pracy przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. Wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy. Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy.
Nazwa pracodawcy: RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maja Martyniuk, tel: 534 344 324, e-mail: maria.martyniuk@randstad.pl