wszystkie
wszystkie (289)
elektronika
elektronika (1)
nieruchomości
nieruchomości (63)
dom i ogród
dom i ogród (2)
moda
moda (1)
praca
praca (180)
nauka
nauka (28)
usługi
usługi (11)
inne
inne (2)

Oczyszczacz odlewów

dodane 4 lipca 2017, 15:30

Numer oferty: StPr/17/1445

Nazwa stanowiska: OCZYSZCZACZ ODLEWÓW
Kod zawodu: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, SZKOLNA 15
Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wyk. zawodowe, miesięczne doświadczenie. Praca w systemie III zmianowym 6-14, 14-22, 22-6. Miejsce pracy: MAGNA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCJI
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: Oczyszczanie detali zgodnie z zadanymi instrukcjami pracy przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. Wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy. Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumantacji na stanowisku pracy. Minimalizacja brakowości poprzez szybką reakcję w przypadku wykrycia braków.
Nazwa pracodawcy: Randstad Polska

Viktoria Nosalska, tel: 665 306 401, e-mail: viktoria.nosalska@randstad.pl