wszystkie
wszystkie (154)
motoryzacja
motoryzacja (0)
praca
praca (147)
usługi
usługi (7)
inne
inne (0)

Montażysta wybranych lamp oświetleniowych

dodane 27 października 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2160

Nazwa stanowiska: MONTAŻYSTA WYBRANYCH LAMP OŚWIETLENIOWYCH
Kod zawodu: Monter sprzętu oświetleniowego i lamp elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Zmianowość: nie dotyczy
Miejsce wykonywania pracy: 47-240 Bierawa, NOWE OSIEDLE 13 D
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, zdolności manualne, praca pon - pt 7-15, sporadycznie w sobotę-min. 40h tygodniowo Miejsce wykonywania pracy: Bierawa, ul. Nowe osiedle 13D
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: montaż wybranych rodzajów lamp, składanie z elementów
Nazwa pracodawcy: Christian Ortlieb Firma "SPOT - LIGHT"

Magdalena Kostka, tel: 774053092, e-mail: spotlight@spotlight.pl