wszystkie
wszystkie (127)
praca
praca (119)
usługi
usługi (5)
inne
inne (2)

Montażysta mebli -"ref"

dodane 20 września 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/1647

Nazwa stanowiska: MONTAŻYSTA MEBLI -"REF"
Kod zawodu: Monter mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: jedna zmiana
Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wyk. zawodowe w szczególności stolarz, pracownik wykończenia wnętrz i malarz, kafelkarz, murarz, tynkarz, cieśla, mechanik itp. Możliwość przyuczenia. Praca pon.-pt w godz.: 07:00-15:00.
Wymagane dokumenty: cv+list motywacyjny
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Montaż mebli- gotowych wyrobów w terenie.
Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.

Kontakt z autorem ogłoszenia:
PUP Kędzierzyn-Koźle, ul. Anny 11, tel. 77 482-70-41