wszystkie
wszystkie (154)
motoryzacja
motoryzacja (0)
praca
praca (147)
usługi
usługi (7)
inne
inne (0)

Magazynier/młodszy specjalista ds. gospodarki magazynowej

dodane 9 października 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2097

Nazwa stanowiska: MAGAZYNIER/MŁODSZY SPECJALISTA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 47-225 Kędzierzyn-Koźle, SZKOLNA 15B
Preferowany poziom wykształcenia: średnie zawodowe, typ wykształcenia: techniczne
Inne wymagania: wyk. min. zawodowe lub średnie techniczne,mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier, dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy Praca pn-pt na dwie zmiany od 7-15, 15-23
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Zakres obowiązków: - organizowanie pracy magazynu i jego efektywnego działania, - efektywne wykorzystywanie instalacji magazynowej z zachowaniem bezpiecznego użytkowania, - analiza parametrów pracy poszczególnych aparatów i urządzeń, - dbałość o sprawność, czystość i jak najlepszy stan techniczny maszyn i urządzeń, - kontrola stanu technicznego urządzeń i zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości do działu utrzymania ruchu, - przyjmowanie i wydawanie dostaw, towarów, surowców, odpadów oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami, - pobieranie próbek ze zbiorników i cystern, - planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i usług, - koordynacja działania magazynu z innymi działami spółki, - sporządzanie raportów magazynowych, kart przyjęcia towaru i wysyłek, - sporządzanie dokumentów WZ w systemie ERP, - wykonywanie przesunięć magazynowych w systemie ERP, - nadzór nad prawidłowymi oznaczeniami opakowań (numery partii, nazwy, etykiety), - monitoring stanów magazynowych w hali i zbiornikach - planowanie i wykorzystywanie odpowiedniej przestrzeni magazynowej, - przeprowadzanie inwentaryzacji, - nadzór i ewidencja opakowań, - nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów na magazynie, - nadzór i przestrzeganie przepisów BHP w podległym zakresie.
Nazwa pracodawcy: FARG & JETNG SPÓŁKA AKCYJNA

Izabela Sługocka, tel: 691 467 000, e-mail: islugocka@farg-jetng.pl