wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Magazynier-sprzedawca - "ref"

dodane 5 grudnia 2018, 15:30

Numer oferty: StPr/18/2390

Nazwa stanowiska: MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - "REF"
Kod zawodu: Magazynier
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: dwie zmiany
Preferowany poziom wykształcenia: średnie zawodowe, typ wykształcenia: handlowe
Inne wymagania: wyk. średnie handlowe lub inne średnie z praktyką w zawodzie, zawodowe specjalistyczne lub przygotowanie do zawodu z praktyką, umiejętność obsługi komputera lub chęć poddawania się szkoleniom specjalistycznym, mile widziana obsługa kasy fiskalnej i umiejętność zamawiania towarów, eksponowania na półkach sklepowych, umiejętność czytania faktur od dostawców. Posiadanie minimum sanitarnego, mile widziane szkolenie z dobrej praktyki higienicznej lub HACCP. Praca pn-pt 7-18, sobota 7-17, niedziela 9-15. Praca w równoważnym czasie pracy zgodnie z harmonogramem.
Wymagane dokumenty: CV
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Sporządzanie dokumentacji sklepowej ( w tym raport przychodów po naliczeniu marży detalicznej, raporty rozchodu z kas fiskalnych), ustalanie częstotliwości dostaw towarów, zamawianie towarów, odbiór ilościowy i jakościowy towarów, wprowadzanie zakupionych towarów do komputera, prawidłowe eksponowanie towarów na półkach sklepowych, obsługa klienta, sprzedaż towarów, inwentaryzacje
Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.

Kontakt z autorem ogłoszenia:
PUP Kędzierzyn-Koźle, ul. Anny 11, tel. 77 482-70-41