wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Elektryk

dodane 6 grudnia 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2413

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK
Kod zawodu: Elektryk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-330 Zdzieszowice, FILARSKIEGO 39
Preferowany poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. brak, uprawnienia do 1 kV Praca pon. - pt. 7-15 Miejsce pracy: ul. Filarskiego 39 Zdzieszowice
Wymagane dokumenty: CV
Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej; wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej; dobieranie, użytkowanie, instalowanie i obsługiwanie maszyn i urządzeń elektrycznych oraz aparatury sterującej i pomiarowej; montowanie układów zasilania, sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej; ocenianie stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych po montażu na podstawie pomiarów; wykonywanie wymiany zużytych lub uszkodzonych elementów; stosowanie skutecznej ochrony urządzeń elektrycznych przed skutkami zwarć, przeciążeń i przepięć;
Nazwa pracodawcy: TECHNICAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katarzyna Sitarz, tel: 77 4063512, e-mail: k.sitarz@technical-solutions.pl