wszystkie
wszystkie (281)
elektronika
elektronika (3)
motoryzacja
motoryzacja (5)
nieruchomości
nieruchomości (62)
dom i ogród
dom i ogród (4)
praca
praca (190)
nauka
nauka (3)
usługi
usługi (11)
inne
inne (3)

Doradca - kasjer

dodane 7 listopada 2017, 10:00

Numer oferty: StPr/17/2488

Nazwa stanowiska: DORADCA - KASJER
Kod zawodu: Doradca klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Grunwaldzka
Preferowany poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wyk. średnie, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Praca na II zmiany 7:30-15:30 10:30-18:30
Wymagane dokumenty: pracodawca prosi o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: joanna.zdanio@pkobp.pl
Zakres obowiązków: obsługa klientów, oferowanie, sprzedaż produktów bankowych
Nazwa pracodawcy: POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SA

Kontakt z autorem ogłoszenia:
Joanna Zdanio, e-mail: joanna.zdanio@pkobp.pl