wszystkie
wszystkie (177)
praca
praca (168)
usługi
usługi (4)
inne
inne (4)

Asystentka

dodane 3 grudnia 2018, 10:00

Numer oferty: StPr/18/2385

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA
Kod zawodu: Sekretarka
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, KOSMONAUTÓW 2
Preferowany poziom wykształcenia: wyższe
Inne wymagania: wyk. wyższe, dokładność, systematyczność, dobra obsługa komputera (MS Windows, MS Office) i urządzeń biurowych, znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowany Praca pon-pt 8-16 tej
Wymagane dokumenty: Kontakt tel, osobisty oraz e-mail Obowiązkowo CV
Zakres obowiązków: 1) Prowadzenie sekretariatu • Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej, • Segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie firmy, • Obsługa firmowej poczty elektronicznej, • Redagowanie pism, • Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów. 2) Reprezentowanie firmy • Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy), • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów, • Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego, • Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu. 3) Wsparcie przełożonego • Prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, • Umawianie spotkań przełożonego,
Nazwa pracodawcy: MONRO Monika Rochowiak

Monika Rochowiak tel. 668 018 755 e-mail: monikaroch@interia.pl