Klikaj w plakaty aby poznać szczegóły i godziny seansów.

Nowości kinowe:

Pitbull. Ostatni pies

Sensacyjny, Polska
od 15 lat (Kino Helios), od 15 lat (Kino Chemik)

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów w wybranym kinie

Święty niezłomny

Film o tematyce religijnej pt. „Święty niezłomny”. Film z cyklu filmów o tematyce religijnej. (Dom Kultury Lech)

„Święty niezłomny” to inspirująca historia życia hiszpańskiego księdza Pedro Povedy. Rok 1901, młody ksiądz zaczyna posługę wśród ubogich mieszkańców jaskiń miasteczka Guadix. Podejmuje działania na rzecz kobiet oraz edukacji dzieci. Nie wszystkim to odpowiada...

Bilety oraz rezerwacje w godzinach popołudniowych.
tel. 77 483 66 70 D.K. „Lech", 77 480 25 52 D.K. „Chemik"

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Maraton Grozy

Bezsenna noc z filmami grozy. Na ekranie: Nieznajomi, Nieznajomi: Ofiarowanie (premiera), Amityville: Przebudzenie (ekskluzywny pokaz), Bye Bye Man (ekskluzywny pokaz).
(Kino Helios)

Start: 09.03.2018 r. godz. 23.00

Na ekranie:
- Nieznajomi
- Nieznajomi: Ofiarowanie (PREMIERA!)
- Amityville: Przebudzenie (EKSKLUZYWNY POKAZ)
- Bye Bye Man (EKSKLUZYWNY POKAZ)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Pełnia życia

Biograficzny/Dramat/Romans, Wielka Brytania
od 13 lat (Kino Helios)

Życie Robina było jak marzenie. Przystojny, błyskotliwy, odnoszący sukcesy młody mężczyzna, przykuwający uwagę kobiet, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji odnaleźć siłę do walki? Gdzie szukać nadziei?

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

W ułamku sekundy

Dramat, Francja/Niemcy
od 15 lat (Kino Chemik)

W ułamku sekundy życie Katji eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina w trakcie żałoby próbują podtrzymać kobietę na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Jednak z czasem, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w Katji narasta potrzeba osobistej zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Dramat/Komedia/Kryminał, USA/Wielka Brytania
od 15 lat (Kino Helios)

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby`ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka cz. 8

Animacja, Korea Płd./Chiny/Kanada
b/o (Kino Helios)

Porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka. W niedzielę 11 marca o godzinie 10:30 na ekranie będzie można zobaczyć nowy zestaw bajek:
- Tęczowa fala
- Niezwykły ulubieniec
- Przyjęcie dla księcia
- Ale bałagan
- Kłopot z delfinkiemTęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Czarna pantera

Akcja/Sci-Fi, USA
od 13 lat (Kino Chemik), od 13 lat (Kino Helios)

T`Challa po śmierci ojca wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. Młody władca zbiera sojuszników, aby pokonać przeciwnika i ochronić swój lud. Jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów w wybranym kinie

Wieczór gier

Komedia, USA
od 15 lat (Kino Helios)

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy... ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Nieznajomi: Ofiarowanie

Horror, USA
od 15 lat (Kino Helios)

Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi...

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Pozostałe filmy:

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów dla wybranego filmu


W artykule wykorzystano opisy dostarczane przez dystrybutorów filmów.
Wszelkie prawa do niniejszej publikacji zastrzeżone.
Powielanie, kopiowanie, rozpowszechnianie w całości lub fragmentach dozwolone jedynie za zgodą redakcji portalu.