KKoźle w kinie! Oddajemy w Twoje ręce 91. numer naszego przewodnika po premierach filmowych z miejskich kin. Przeczytaj, jakie filmy wejdą na ekrany w tym tygodniu!

Klikaj w plakaty aby poznać szczegóły i godziny seansów.

Premiery kinowe:

The Florida Project

Dramat, USA
od 15 lat (Dom Kultury Chemik)

Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek przypominający kiczowaty pałac z bajki. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje Halley, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

I tak cię kocham

Komedia rom., USA
od 15 lat (Kino Helios)

Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesna dziewczynę, która miała dosyć związków. I choć dzieliło ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie należy tracić nadziei.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka cz. 6

Animacja, Korea Płd./Chiny/Kanada
b/o (Kino Helios)

Porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka. W niedzielę 11 lutego o godzinie 10:30 na ekranie będzie można zobaczyć nowy zestaw bajek:
- W salonie piękności
- Lodowe rzeźby
- Wielkie małżeństwo
- Publiczne przeprosiny
- Utracony skarb


Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Zmysłowa noc z Greyem

Zmysłowa noc z Greyem - maraton filmowy w kinie Helios. Na ekranie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” oraz premierowo „Nowe oblicze Greya”.
(Kino Helios)

Przed rozpoczęciem imprezy na terenie Kina wydawany będzie „powitalny drink” w postaci lampki wina musującego dla Widzów, którzy ukończyli 18.rok życia, i napoju bezalkoholowego dla osób niepełnoletnich.

Start: 09.02.2018 r. godz. 23.00

Na ekranie:
- Pięćdziesiąt twarzy Greya
- Ciemniejsza strona Greya
- Nowe oblicze Greya (Premiera!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Winchester: Dom duchów

Horror, Australia/USA
od 15 lat (Kino Twierdza), od 15 lat (Kino Helios)

Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała…

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów w wybranym kinie

Nowe oblicze Greya

Melodramat, USA
od 15 lat (Kino Chemik), od 15 lat (Kino Helios)

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów w wybranym kinie

Pozostałe filmy:

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów dla wybranego filmu


W artykule wykorzystano opisy dostarczane przez dystrybutorów filmów.
Wszelkie prawa do niniejszej publikacji zastrzeżone.
Powielanie, kopiowanie, rozpowszechnianie w całości lub fragmentach dozwolone jedynie za zgodą redakcji portalu.