KKoźle w kinie! Przedstawiamy 87. wydanie przewodnika po seansach filmowych z kędzierzyńsko-kozielskich kin. Przeczytaj, jakie filmy warto zobaczyć w najbliższym tygodniu!

Klikaj w plakaty aby poznać szczegóły i godziny seansów.

Premiery kinowe:

Cicha noc

Dramat/Komedia, Polska
od 13 lat (Kino Chemik)

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka cz. 4

Animacja, Korea Płd./Chiny/Kanada
b/o (Kino Helios)

Porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka. W niedzielę 14 stycznia o godzinie 10:30 na ekranie będzie można zobaczyć nowy zestaw bajek:
- Przeciwdeszczowa piosenka
- Akcja z listonoszem
- Tęczowy mini – golf
- Sprawa skradzionych okularów
- Lot w przestworzach


Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Narzeczony na niby

Komedia rom., Polska
od 12 lat (Kino Twierdza), od 15 lat (Kino Helios)

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów w wybranym kinie

Pozostałe filmy:

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów dla wybranego filmu


W artykule wykorzystano opisy dostarczane przez dystrybutorów filmów.
Wszelkie prawa do niniejszej publikacji zastrzeżone.
Powielanie, kopiowanie, rozpowszechnianie w całości lub fragmentach dozwolone jedynie za zgodą redakcji portalu.