KKoźle w kinie! Właśnie czytasz 60. edycję cyklicznego przewodnika po filmach wyświetlanych w kinach w Kędzierzynie-Koźlu. Przeczytaj, jakie filmy pojawią się na ekranie w tym tygodniu!

Możesz kliknąć w dowolny plakat aby poznać szczegóły i godziny seansu.

Premiery kinowe:

Maraton Grozy

Pierwszy z serii wakacyjnych Nocnych Maratonów Filmowych. Na ekranie cztery przerażające horrory: „CZARNE PIÓRO” i „BAD TRIP”, „ZOMBIE EXPRESS” i oparty na prawdziwej historii „BODOM”. (Kino Helios)

Start: 07.07.2017r. godz. 23.00 do rana

Na ekranie:
- Czarne pióro (PREMIERA!)
- Bad Trip (PREMIERA!)
- Zombie express
- Bodom

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Zwyczajna dziewczyna

Komedia, Wielka Brytania
od 15 lat (Kino Helios)

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie „gadki szmatki”, czyli... kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i... przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Święta Joanna

Seans z cyklu „Helios na scenie”, Retransmisja spektaklu teatralnego. Wielka Brytania
od 12 lat (Kino Helios)

Kim była Joanna d`Arc? Żołnierzem czy zwykłą wieśniaczką? Heretyczką czy świętą? Narodowym bohaterem czy tylko pionkiem w politycznej grze? Dlaczego spalono na stosie tę, która cudem doprowadziła Francję do zwycięstwa nad Anglią? Być może do procesu młodej wiejskiej dziewczyny doprowadzono ze względu na jej bezkompromisowość, być może zagrażała porządkowi społeczeństwa feudalnego i Kościoła katolickiego w Europie.

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Volta

Komedia kryminalna, Polska
od 15 lat (Kino Helios)

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów

Pozostałe tytuły:

kliknij w plakat aby zobaczyć godziny seansów dla wybranego filmu


W artykule wykorzystano opisy dostarczane przez dystrybutorów filmów.
Wszelkie prawa do niniejszej publikacji zastrzeżone.
Powielanie, kopiowanie, rozpowszechnianie w całości lub fragmentach dozwolone jedynie za zgodą redakcji portalu.